Локации

Бухта Вікінгів

Артикул: 16

Время: 22 часа

Цена: 900 грн

Связаться

Показать/Скрыть

 «Бухта Вікінгів» — найкраще місце для корпоративу

    Працювати разом довгий час — це дуже добре. Але спільний відпочинок за межами офісу — це ще краще. Він зближує колектив, стирає межі між керівником і підлеглими, розвиває корпоративний дух, дозволяє краще пізнати кожного співробітника. Але організаторам такого заходу варто пам’ятати, що краще вибрати місце, яке не буде нагадувати про трудові будні. Корпоративний відпочинок у Львові на вихідні та ще в стінах рідного офісу — не найкращий варіант. Оптимально вибратися за місто, ближче до природи. І зовсім не має значення час року і погода надворі. Якщо намічається корпоратив у Львові, то варто подолати кілька кілометрів за межі кам’яних джунглів і провести його в «Бухті Вікінгів».

    «Бухта Вікінгів» — це локація для корпоративних свят неподалік Львова. Це дивовижне місце, де можна насолодитися мальовничими ландшафтами, тишею, активним відпочинком і відмінним сервісом. База відпочинку для корпоративів поруч зі Львовом запрошує провести тут вихідні, зустріти Новий рік, відзначити важливу подію для підприємства або провести конференцію. Після офіційної програми гості можуть відправитися в банкетний зал, кінний клуб, СПА-центр, басейн, на численні спортмайданчики або стати учасником цікавого квесту.

   Заміський комплекс для корпоративів у Львові має неповторну концепцію. Дух історії і пригод досягається за рахунок декорацій, натуральних матеріалів в інтер’єрі та екстер’єрі, вдалого ландшафтного дизайну. У «Бухті Вікінгів» можна відчути себе відважними мандрівниками, які відкривають незвіданий досі світ, підкоряючи час і простір. Ця база відпочинку для корпоративів під Львовом є місцем, куди хочеться повернутися знову!

Связаться с нами